• Zmywarki

 • Naprawa zmywarek

  Naprawa zmywarek staje się coraz bardziej konieczną, bowiem usterki zmywarek zdarzają się dość często, ale w większości przypadków ich przyczyną jest coś, na co nie masz wpływu – twarda woda. Wbudowane zmiękczacze mogą nie radzić sobie z nią z kilku powodów. Głównym z nich jest nieodpowiednie stężenie soli, wpływające na pracę wymiennika jonitowego, który zabezpiecza przed gromadzeniem się kamienia.

  Jak możesz zadbać o odpowiednie stężenie soli? Mówiąc najprościej: używać soli do zmywarek i nie wierzyć, że reklamowane wszędzie „inteligentne tabletki typu wszystko w jednym” są w stanie zapewnić Twojej zmywarce właściwą ochronę. Zawarte w nich stężenie soli jest zdecydowanie za niskie, aby w jakikolwiek sposób przyczynić się do zabezpieczenia zmywarki, a wówczas konieczna może okazać się naprawa zmywarek.

  Oczywiście nie ma sprzętów niezniszczalnych i prędzej czy później po prostu trzeba naprawić zmywarkę. Pamiętaj jednak, że właściwe użytkowanie znacznie zwiększa szansę na długie, poprawne działanie zmywarek. Regularnie korzystanie z dostępnych na rynku środków czyszczących do zmywarek (w postaci zawieszek, płynów lub proszków) może przyczynić się do ograniczenia awarii w przyszłości i korzystnie wpłynąć na stan Twojego portfela.

  Jednym z najczęściej zgłaszanych nam problemów jest niedokładne zmywanie. Każdy kiedyś wyjął ze zmywarki niedomyte naczynia, na których zebrał się charakterystyczny biały osad. Nawet jeśli tak się dzieje, nie ma powodu wpadać, by w panikę. W takiej sytuacji pierwszą rzeczą (zanim zdecydujesz się na naprawę zmywarki), którą powinieneś zrobić jest wyczyszczenie zmywarki – istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyną problemu jest niedrożność otworów w śmigłach. Podczas każdego zmywania śmigła muszą swobodnie się obracać –niezwykle ważne jest, żeby nie hamowały ich znajdujące się z zmywarce naczynia.

  Jeśli natomiast Twoja zmywarka nie jest w stanie dokończyć rozpoczętego zmywania albo cieknie z niej woda, nie próbuj rozwiązywać problemu samodzielnie i zdaj się na specjalistów w dziedzinie naprawy zmywarek.

  Bez względu na to, z jakiego powodu Twoja zmywarka nie działa prawidłowo, jesteśmy po to, żeby pomóc. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy najszybciej, jak to możliwe i rozwiążemy problem.

  Zajmujemy się naprawą zmywarek następujących producentów: Bosch, Siemens, Zelmer, Candy, Hoover, Neff, Gaggenau.

  Jeżeli posiadasz sprzęt innego producenta - skontaktuj się z nami i sprawdź czy możemy naprawić Twoją zmywarkę.

  Aby poznać więcej szczegółów odnośnie naprawy zmywarek, kliknij w tym miejscu.