• Piekarniki

 • Naprawa piekarników

  Chyba każdy z nas usłyszał kiedyś od swojej babci, że elektryczny piekarnik to „nie to, co kiedyś” i same z nim tragedie, bo ciągle się psuje i konieczna jest naprawa piekarników. Cóż, psują się nie tylko legendarne PRL-owskie prodiże, ale i elektryczne urządzenia najnowszej generacji. W takiej sytuacji wkracza nasza ekipa, gotowa zdiagnozować problem i ekspresowo go rozwiązać.

  Do najczęstszych usterek piekarników należą:
  • Problemy z nagrzewaniem się lub całkowite nienagrzewanie się
  • Problemy z odpowiednim dopiekaniem potraw
  • Problemy z ustawieniem odpowiedniej temperatury
  • Problemy z bezpiecznikami (popularne „wysadzanie korków”)
  • Problemy z oświetleniem
  • Problemy z włączeniem urządzenia

  Ulec awarii może w zasadzie każda część piekarnika. Najczęściej jest to termostat mechaniczny, termoobieg, programator, przepalone grzałki lub problem z ustawieniami zegara (typowe zwłaszcza przy nowym sprzęcie). Może być to również kwestia uszkodzonych bezpieczników w Twoim domu, dlatego zanim zadzwonisz po fachowców, zajrzyj do skrzynki bezpiecznikowej i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.

  Sprzęt nadal nie działa tak, jak powinien? Spokojnie, najgorsze, co możesz zrobić, to próbować amatorskich rozwiązań i naprawy na przysłowiową „gumkę i sznurek”. Awaria nie oznacza także, że zakup nowego piekarnika jest już przesądzony. Nie wahaj się i zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy!

  Jak zazwyczaj przebiega naprawa piekarników? Przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres w dogodnym terminie. Wysłuchamy Cię, potem zajrzymy do środka piekarnika i ustalimy, co jest przyczyną usterki. Następnie wycenimy usługę. Może okazać się, że piekarnik uda się naprawić od ręki. Jeśli jednak problem będzie bardziej złożony, sprowadzimy odpowiednie części i wymienimy co trzeba. Nasi fachowcy to profesjonaliści. I jeszcze jedno: to Twój sprzęt, więc nie bój się pytać. Jesteśmy od tego, żeby udzielić Ci wyczerpujących odpowiedzi.

  Jeśli kupiłeś nowy piekarnik i potrzebujesz kogoś, kto go podłączy również zgłoś się do nas. Zrobimy to szybko i kompleksowo, abyś mógł korzystać ze swojego sprzętu w 100%.

  Zajmujemy się naprawą piekarników znajdujących się na gwarancji i po gwarancji następujących producentów: Bosch, Siemens, Zelmer, Candy, Hoover, Neff, Gaggenau.

  Jeżeli posiadasz sprzęt innej marki, nieobjęty już okresem gwarancyjnym, spytaj się czy również go zreperujemy. Jesteśmy do Twoich usług.

  Aby poznać więcej szczegółów odnośnie naprawy piekarników, kliknij w tym miejscu.