• Odkurzacze

 • Po mieszkaniu biegają dzieci, a razem z nimi pies/kot. Albo pakiet: pies + kot. Albo pakiet rozbudowany: pies + kot +chomik/świnka morska/królik. Chcesz pozbyć się kurzu, sierści i trocin, a odkurzacz odmawia współpracy. Znasz to? Nie martw się, jesteśmy na posterunku.

  Na częstotliwość i stopień awarii odkurzaczy niejednokrotnie ma wpływ sposób użytkowania sprzętu. Pamiętaj, aby systematycznie wymieniać worki i nie zapominać również o wymianie filtrów.

  Awaria odkurzacza to zmora każdej gospodyni domowej. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze wiąże się ona z całkowitym brakiem działania. Często, pomimo tego, że sprzęt włącza się i możesz z niego korzystać, masz wrażenie, że coś jest nie tak.

  Odkurzasz, a nagle pojawiają się iskry? To dość częsty problem związany z usterką szczotek silnika, które ulegają zużyciu podobnie jak inne części sprzętów AGD. Wyłącz odkurzacz i sprawdź, czy w Twoim modelu istnieje możliwość wymiany szczotek. W większości nowszego typu odkurzaczy są one niestety jednorazowe.

  Odkurzacz pracuje, ale jego moc jest za słaba i wydaje Ci się o wiele mniejsza niż jakiś czas temu? Najpewniej sprzęt – mówiąc żargonowo – „nie ciągnie”, bo przepełniony jest worek i zatkały się filtry. Jeżeli po wymianie problem nie znika, istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś dostało się do środka i zatkało rurę ssącą. zatkało. Sprawdź, czy nie zawieruszył się w niej jakiś przedmiot/większy kawałek. Często odkurzanie większej ilości małych kawałków może zakończyć się w ten sposób.

  Odkurzacz pracuje zbyt głośno? Zapewne łożysko w Twoim odkurzaczu nadaje się do wymiany. Nie zwlekaj z nią, bo ta błaha usterka może prowadzić do dalszych uszkodzeń. Skontaktuj się z nami, wszystkim się zajmiemy.

  Odkurzacz nie chce się włączyć? Na odległość obstawiamy, że przyczyną jest awaria regulatora, który należy wymienić. Będziemy mieli pewność, gdy przyjedziemy do Ciebie i dokładnie sprawdzimy sprzęt.

  Przewód odkurzacza jest uszkodzony? Bez obaw, przewody naprawiamy lub jeśli trzeba - wymieniamy.

  Zajmujemy się naprawa odkurzaczy następujących marek: Zelmer, Bosch, Siemens, Rowenta, Moulinex.

  Jeżeli posiadasz sprzęt innego producenta - skontaktuj się z nami i sprawdź czy możemy Ci pomóc.

  Nasza ekipa czeka na Twój telefon.

  Aby poznać więcej szczegółów odnośnie naprawy odkurzaczy, kliknij w tym miejscu.