• Pralki

 • Naprawa pralek

  Naprawa pralek prędzej, czy później dotknie każdego. Twoja pralka działała bez zarzutu aż do dziś? Wiemy, co czujesz, podobne zgłoszenia to dla nas codzienność. Zajmujemy się naprawą wszystkich typów pralek, korzystając przy tym z części firmowych lub tańszych zamienników. To do Ciebie należy decyzja, które z nich wybierzesz. Nie chodzi nam o to, by Cię naciągnąć, interesuje nas wyłącznie skuteczna naprawa.

  Oto rodzaje awarii, z jakimi najczęściej zgłaszają się do nas klienci:

  Cieknąca pralka
  Czyli koszmar, który zirytuje każdego. Oto kilka prawdopodobnych przyczyn, które będziemy musieli wziąć pod uwagę podczas diagnozowania:
  • Poluzowany bądź przetarty wąż
  • Problem ze śrubą mocującą wspornik grzałki (najczęściej korozja)
  • Uszkodzone łożyska i związane z ich nieczęstą wymianą pęknięcie zbiornika

  Pralka nie chce się włączyć, a dodatkowo nic nie wyświetla się na wyświetlaczu
  Zapewne zawiodła elektronika i konieczna będzie wymiana całego modułu. Może być to bezpośrednio związane z wyciekiem lub przebiciem grzałki.

  Pralka nie pobiera wody
  Wygląda na to, że wystąpił problem z wężem doprowadzającym (najprawdopodobniej jest zatkany).

  Pralka nie odpompowuje wody
  Jak wyżej: prawdopodobnie to problem z modułem elektronicznym. Raczej nie obejdzie się także bez wymiany pompki.

  Pralka pracuje zbyt głośno
  Obstawiamy, że należy wymienić łożyska bębna, które są szczególnie narażone na zużywanie, ale równie dobrze mogą być to zużyte (korodujące) łożyska silnika.

  Nie ma dla nas znaczenia, czy Twoja pralka jest zabudowana, czy wolnostojąca. Bez względu na rodzaj awarii dołożymy wszelkich starań, abyś nie musiał kupować nowego sprzętu. Zadzwoń lub napisz do nas i zgłoś rodzaj awarii. Nasz specjalista przyjedzie do Ciebie w dogodnym terminie, ustali przyczynę usterki i wyliczy szacowany koszt naprawy. Jeśli się zgodzisz i zaakceptujesz cenę, zaczynamy działać! Zrobimy co w naszej mocy, abyś był usatysfakcjonowany. Bo zadowolenie klientów to dla nas podstawa.

  Naprawiamy objęte okresem pogwarancyjnym i gwarancyjnym pralki następujących producentów: Bosch, Siemens, Zelmer, Candy, Hoover, Neff, Gaggenau.

  Jeżeli posiadasz sprzęt innego producenta - skontaktuj się z nami i sprawdź czy możemy Ci pomóc.

  Aby poznać więcej szczegółów odnośnie naprawy pralek, kliknij w tym miejscu.