• Suszarki do ubrań

 • Naprawa suszarek

  Naprawa suszarek do ubrań ze względu na swoją budowę jest dość skomplikowana, choć oczywiście wykonalna. Suszarki do ubrań można podzielić na dwie podstawowe kategorie: kondensacyjne (z funkcją ciepła lub funkcją pary) oraz ewakuacyjne (nazywane też wywiewowymi albo wentylacyjnymi). Pierwsze wybierane są zdecydowanie częściej – stanowią idealne rozwiązanie, jeśli nie masz w domu wystarczająco miejsca na rozwieszanie prania. Drugie, pomimo znacznie niższych kosztów eksploatacyjnych, wymagają specjalnego podłączenia i z tego powodu instaluje się je najczęściej w nowych mieszkaniach czy świeżo wybudowanych domach.

  Gdybyśmy spróbowali pogrupować awarie suszarek do ubrań, byłyby to najczęściej:
  • Problemy związane z właściwym zaprogramowaniem urządzenia
  • Problemy związane z działaniem urządzenia
  • Włączanie się kontrolek i/lub alarmu

  Z większością problemów z pierwszej grupy zapewne poradzisz sobie samodzielnie, posiłkując się instrukcją producenta. Jeśli urządzenie włącza się, ale nie rozpoczyna ustawionego programu, blokuje się w trakcie działania lub włącza samoczynnie, bardzo często odpowiedzialne są za to detale – określone czynności, o których wielu z nas zapomina przed uruchomieniem urządzenia. W instrukcji znajdziesz zapewne proponowane rozwiązania.

  Przyczyny problemów z drugiej grupy są najprawdopodobniej bardziej złożone i wymagają interwencji fachowców. Suszarka nie pobiera wody? Pracuje zbyt długo albo za krótko? Chodzi zbyt głośno? Cieknie z niej woda? Masz problem z zamknięciem drzwiczek? W każdym przypadku warto zdiagnozować problem jak najszybciej.

  Pamiętaj, że chwilowe problemy z włączaniem się kontrolek ostrzegawczych lub alarmu nie są niczym niepokojącym i mogą być związane z pracą urządzenia. Jeśli natomiast nagminnie się powtarzają, bez wątpienia przyda się wizyta i ocena profesjonalisty.

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy naprawie swojej suszarki do ubrań, skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksowe podejście, brak ukrytych kosztów i zawsze służymy radą. Krótko mówiąc: Jesteśmy do Twoich usług.

  Zajmujemy się gwarancyjną i pogwarancyjną naprawą suszarek do ubrań następujących producentów: Bosch, Siemens, Zelmer, Candy, Hoover, Neff, Gaggenau.

  Jeżeli posiadasz sprzęt innego producenta - skontaktuj się z nami i sprawdź czy możemy Ci pomóc.

  Aby poznać więcej szczegółów odnośnie naprawy suszarek do ubrań, kliknij w tym miejscu.